کیت فلزیاب

11,000 تومان
SKU:
قیمت11,000 تومان
کیت فلزیاب با برد محدود! | دانشجو کیت

کد محصول: DKP - 040

پیشنهاد الکترونیک دانشجو: با کیت فلزیاب حداقل هفتاد دقیقه ی پر از هیجان را تجربه کنید. و پس از آن با هیجان بیشتر به جستجوی گنج بپردازید!

 

فلزیاب ابزاری جهت یافتن فلزات در مکانی که دسترسی دید چشمی وجود ندارد به کار می رود.

 

 

 

لوگو الکترونیک دانشجو آیا میدانستید با تغییرات کوچک در کیت های الکترونیک دانشجو ، می توانید عملکرد کیت را دگرگون سازید؟

 

الکترونیک دانشجو | کیت دانشجویی چگونه مسیر لوله های زیر دیوار را به راحتی و در کمتر از 1 دقیقه پیدا کنم؟

 

الکترونیک دانشجو | کیت دانشجویی مامور های امنیتی در فرودگاه ها و امکان عمومی چطور به وجود اسلحه ها پی می برند؟

 

الکترونیک دانشجو | کیت دانشجویی آیا می دانید در سال های 1848 به مدت 28 سال اکثر جستجو گران طلا هنگامی که در 90 سانتی متری طلا بودند ناامید می شدند و آن معدن را رها می کردند؟

 

الکترونیک دانشجو | کیت دانشجویی آیا می دانید با ساده ترین فلزیاب ها می توانید حداکثر 90 سانتی متر در عمق نفوذ کنید؟

 

الکترونیک دانشجو | کیت دانشجویی این بار علاوه بر اینکه از زمان فراغت خود به بهترین شیوه استفاده می کنید نیز در بسیاری از کارها اطرافیانتان را شگفت زده خواهید کرد!

 

 

 

فلز یاب (Metal detector) یک گجت بسيار سرگرم كننده مداری ساده و حساس به فلز می باشد. فلز  یاب تا فاصله ۱۰ سانتیمتری حتی بیشتر بسته به نوع فلز می تواند قطعات فلزی، لوله آب، لوله گاز، سکه زیر خاک و یا بازرسی بدنی را به راحتی انجام دهد. این گجت نمونه ای از این مدارها است.

 

 

 

 فلزياب چگونه كار می كند؟

  گجت فلز ياب یک ميدان مغناطيسی در اطراف ديسک جستجوگر خود ايجاد می كند. در زمانی كه جسم فلزی در محدوده ميدان مغناطيسی قرار گيرد شدت ميدان مغناطيسی تغيير يافته و دستگاه فلز ياب با اين تغييرات متوجه وجود فلز می شود و آنرا آشكار می كند. هر چه شدت ميدان مغناطيسی توليد شده توسط دستگاه بيشتر باشد عمق كشف فلز بيشتر خواهد شد.

 

كلمه فلزياب، عكس‌العمل‌های متفاوتی در ذهن مردم ایجاد می کند. عده‌ای به جستجوی طلا در يك معبد قديم و عده‌ای به امنيت فرودگاه‌ها در پيدا كردن اسلحه تروريست‌ها فكر خواهند كرد. اگر شما در حال ساخت و تعمير ساختمان قديمی هستيد، ممكن است به يافتن لوله‌ها و كابل های قديمی زير خاک فكر كنيد. حقيقت اين است كه همه اين سناريوها معتبر هستند. فلز ياب‌ها اكنون وارد بخشی از زندگی ما شده‌اند. آنها در فرودگاه‌ها، ساختمانهای اداری و زندان ها بكار می روند تا كسی نتواند با اسلحه وارد اين مكان ها شود.

 

 

 

 گنج‌های دفن‌شده:

فلز ياب ها، ابزار خوبی برای يافتن اشياء زير خاک هستند. فلز ياب های پيشرفته قادرند در عمق بين ۲۰ تا ۳۰ سانتي‌متری نوع فلز را شناسایی و همچنين اندازه فلز مدفون‌شده مثلا سكه كوچک يا بزرگ را از هم تشخيص دهند.


فلزیاب قوی و ساده | دانشجو کیت | فلزیاب با برد محدود

 

علاوه بر استفاده تفريحی، فلز ياب ها كاربردهای فراوانی دارند. از فلز ياب‌ها در غربالگری امنيتی در فرودگاه ها، زندان ها، موزه‌ها، كشف ميادين مين، باستان شناسی، به عنوان آشکار کننده در صنعت، پروژه های عمرانی و بسياری مكانهای ديگر استفاده می شوند.


 ازآنجايی كه فلزياب در كشور ما صنعتی تازه است و اخبار و اطلاعات فنی درباره آن كم می باشد به همين دليل اكثر خريداران اطلاع كافی از سيستم های مختلف و كارایی آنها را ندارند و اين مشكل زمينه سواستفاده و كلاه برداری بعضی شركت ها شده، بطوريكه در چند سال اخير دستگاه هایی مانند ولت متر - مولتی متر- فركانس متر- تستركابل و غيره را با تهيه كاتالوگ های دروغی و جعلی با عنوان فلزياب و معدن ياب به افراد مختلف فروخته شده است. بسيار مراقب باشيد.

 

 

محتویات بسته بندی

 1- مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

 2- جزوه راهنمای استفاده از کیت

این کتابچه که به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید. 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است. 

 

 3- کارت محصول

در داخل کارتی که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد.

 

 4- لوازم جانبی

لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: جاباتری ، سیم مسی مخصوص فلزیاب ، سیم افشان ، سیم قلع ، در بسته بندی قرار داده شده است.

 

 

شرح تخصصی عملکرد مدار: 

مدار فلز یاب شامل 2 اسیلاتور امواج سینوسی می باشد که این دو اسیلاتور در شرایطی (که توضیح داده خواهد شد) امواج هم پریود و هم دامنه تولید می کنند. اسیلاتور اول شامل T3، T4 و L1 (سنسور مدار) C2 و C1 می باشد. بایاسینگ T3 بیس مشترک بوده مقاومتهای R7 و R1 آن را بایاس نموده اند و خازن C3 خازن بای پاس است که ضریب بهره مدار را بالا می برد.

 

 

مقاومت R2 ولتاژ بیس T4 و مقاومت R8 ولتاژ امیترهای T4 و T1 را تأمین می کند. این قسمت از مدار (T4) امواج تولید شده توسط مدار اسیلاتور اول را تقویت و پتانسیومتر دامنه آن را هماهنگ با دامنه امواج اسیلاتور دوم می کند. اسیلاتور دوم شامل ترانزیستور T2 و مدار تانک L و C می باشد این مدار نیز در حالت بیس مشترک بایاس شده است V ولتاژ بیس R6 ولتاژ امیتر آن را تأمین می کند.

 

 

خازن C7 خازن کوپلاژ مدار می باشد و خازن C4 بیس را بای پاس نموده، ضریب تقویت مدار را زیاد می کند. امواج تولید شده توسط این مدار فرکانس نسبتاً ثابتی دارند که از طریق C6 و R5 به بیس T1 تزریق می شوند. فرکانس مدار اسیلاتور اول نزدیک به فرکانس این مدار می باشد و مدار طوری تنظیم می شود که هنگام نزدیک شدن L1 به آهن فرکانس آن دقیقاً برابر مدار دوم باشد.

در این حالت امواج مدار اول و دوم در T1 یکدیگر را خنثی می کنند و در نتیجه سیگنال خروجی T1 صفر می شود و در حالت عادی امواج اسیلاتور دوم تقویت شده و صدای سوت از گوشی پخش می شود.

 

 

 خازن C5 سیگنالهای مزاحم را حذف می کند. مدار انتهایی یک مدار کامپلی منتاری است که امواج خروجی T1 را تقویت می نماید و بایاسینگ به بیس T1 و مدار کامپلی منتاری با یاسینگ مستقیم است. R9، D1 و D2 ولتاژ بیس دو ترانزیستور را تأمین می کند. (D1 و D2 مدار را در کلاس AB قرار می دهند) و خازن C9 خازن کوپلاژ است.

 

 

با گجت فلزیاب علاوه بر اموزش الکترونیک یک نمونه از گجت های فلز یاب را ساخته اید.

 

 

 

 

الکترونیک دانشجو | کیت دانشجویی کدام را ترجیح می دهید؟ تماشای تلویزیون یا جستجو با کیت فلزیاب؟

 

 

 

 

نمای شماتیک مدار کیت فلزیاب:

نمای شماتیک کیت فلزیاب | دانشجو کیت

 

 

 

 

چگونه این محصول (کیت فلزیاب) را تهیه کنم؟

 

دانشجو کیت | چگونگی تهیه محصول

1- کارت بانکی با رمز دوم فعال شده نیاز دارید، سپس دکمه خرید که در بالا و پایین صفحه قرار دارند را بزنید و مراحل را دنبال کنید و پس از وارد کردن آدرس دقیق، پرداخت خود را بصورت آنلاین انجام دهید. پس از پرداخت آنلاین، سفارش شما در سیستم ثبت می‌شود و دانشجو کیت محصول را توسط پست سفارشی برایتان ارسال می‌کند. سفارشات در ساعت 2 بعدازظهر ارسال می‌شوند، بنابرین اگر قبل از 2 بعدازظهر سفارش خود را ثبت کنید، محصول همان روز ارسال می‌شود. سفارشات بین دو تا شش روز پس از ارسال به دست شما می‌رسد.

 

2- اگر کارت بانکی با رمز دوم فعال شده ندارید، می توانید با مراجعه به بانک و یا خودپرداز مبلغ مورد نظر را کارت به کارت کنید یا به حساب بریزید. سپس با ما تماس بگیرید و بسته را برایتان ارسال خواهیم کرد. دریافت شماره حساب

 

3- اگر در اصفهان ساکن هستید، می‌توانید با شماره 03112232004 تماس بگیرید و سفارش خود را به خانم یزدخواستی اعلام کنید. سفارش در همان لحظه توسط پیک ارسال می‌شود و مبلغ پیک به عهده شما است.

 

بسته بندی های دانشجو کیت طوری طراحی شده اند که به محصول آسیب نرسد. از این رو دانشجو کیت به شما اطمینان می دهد که کیت ارسال شده کاملا سالم به دست شما خواهد رسید.

 

 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 32211313 با خانم نصر تماس بگیرید.

 

 

 

مرسی اطلاعات خوبی دادی

مرسی اطلاعات خوبی دادی

کدوم اطلاعات؟ این مطالب که

کدوم اطلاعات؟
این مطالب که همه اش تبلیغاته
خنده دارترین قسمت، اون ۹۰ سانت مانده به طلا هست!!
اصلا چه کسی یه همچین اماری را در آورده؟

درود بر شما لطفا اطلاعات صحیح

درود بر شما
لطفا اطلاعات صحیح تر را برای دانشجو کیت ارسال کنید.
با نام شما منتشر خواهیم کرد.

دوست گرامی کیت فلزیابتون

دوست گرامی کیت فلزیابتون کارنمیکنه

درود بر شما تمام محصولات

درود بر شما
تمام محصولات دانشجو کیت عملی هستند. پس از ساخت کیت اگر کار نکرد:
1- مراحل عیب یابی را با توجه به جزوه راهنما انجام دهید.
2- تماس با دانشجو کیت و دریافت راهنمایی از بخش فنی
3- در صورت عدم نتیجه گیری کیت را برای دانشجو کیت ارسال می کنید و پس از رفع عیب برایتان ارسال خواهیم کرد.

لازم به ذکر است رفع عیب کیت هیچ هزینه ای برای شما در بر نخواهد نداشت.

سلام من با این فلزیاب طلا

سلام من با این فلزیاب طلا پیدا کرم طلا پوک شده بود

مدارهای قویترازاین هم برای

مدارهای قویترازاین هم برای فلزیاب دارید؟

درود بر شما خیر، در حال حاضر

درود بر شما
خیر، در حال حاضر فقط همین مدار فلزیاب را داریم.
دقت بفرمایید کلیه کیت های دانشجو کیت قابل ارتقاء هستند و برای جنبه آموزشی طراحی شده اند.

سلام ببخشید من قبلا ازمحصولات

سلام ببخشید من قبلا ازمحصولات شما زیاد خریداری کردم
مثل این چراغ ها و کیت های دروغ سنج
از همشون راضی بودم ولی یک ماه پیش یک کیت استراق سمع خریدم که گوشی نداشت برای گوش دادن همه وسیله ها بودن پلمب شده بود ولی گوشی داخلش نبود
یه سوال دیگه میخواستم ببینم میشه این فلز یاب را خودمان قوی ترش کنیم یعنی ارتقاء بدیم لطفا اگر میشه راهنمایی کنید ممنون

درود بر شما در مورد کیت

درود بر شما
در مورد کیت استراق سمع، همانطور که در صفحه محصول ذکر کرده ایم، فاقد گوشی می باشد و کیت گوش الکترونیک که همان عملکرد را دارد دارای گوشی است.

کلیه کیت های دانشجو کیت قابلیت ارتقاء دارند. برای این منظور نیاز دارید که مقداری با علم الکترونیک آشنایی داشته باشید. سپس با بررسی شماتیک های ارایه شده در جزوه راهنمای کیت می توانید با تغییرات جزئی به نتایج شگفت انگیز برسید.
اینکه چگونه عمق میدان مقناطیسی فلزیاب را افزایش دهید و...

با عرض سلام وخسته نباشید خیلی

با عرض سلام وخسته نباشید
خیلی ممنون از توجهتون
میخواستم اگر میشه یه تصویر کامل از طریقه کارنهایی مدار بگذارید
کاربرد سیم مسی در این مدار چیه؟

دورد بر شما در عملکرد مدار

دورد بر شما
در عملکرد مدار فلزیاب میدان مقناطیسی اطراف سیم پیچ مسی ایجاد شده که در اثر قرار گرفتن یک شی مسی در این مدار مقناطیسی، کابر از وجود فلز مطلع می شود.

در این خصوص در قسمت مقالات چند مقاله درباره شیوه کارکرد فلزیاب توضیح داده شده است.

کیت فلزیاب را من 4روز پیش

کیت فلزیاب را من 4روز پیش سفارش دادم اما به دستم نرسیده است

سلام این مدار فلز یاب تا چه

سلام این مدار فلز یاب تا چه فاصله تشخیص میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی مهمه واسم

سلام میخاستم بگم ترو خدا برا

سلام میخاستم بگم ترو خدا برا گرگان هم چند تا کیت بفرستین من کل گرگان رو زیر رو کردم ولی نتونستم کیتتون رو پیدا کنم

دود بر شما شما می توانید از

دود بر شما
شما می توانید از سایت به صورت آنلاین خرید کنید.

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.